ARUAL SILVER FOAM plaukų putos, 300 ml

Nuoroda: AR000038

ARUAL SILVER FOAM - plaukų formavimo putos pašalina nepageidaujamus gelsvus tonus bei atspindžius iš šviesių ir žilų plaukų. Pabrėžia Jūsų plaukų grožį ir užtikrina maksimalią ANTI FRIZZ kontrolę.

10,20 € Su PVM

Charakteristikos

Paskirtis Plaukų priežiūra
Plaukų tipas Šviesiems, žiliems plaukams
Priemonės tipas Plaukų putos
Produkto linija ARUAL STYLING

Apie prekę

Plaukų formavimo putos ARUAL SILVER FOAM - pašalina nepageidaujamus gelsvus tonus bei atspindžius iš šviesių ir žilų plaukų. Pabrėžia Jūsų plaukų grožį ir užtikrina maksimalią ANTI FRIZZ kontrolę. Rezultatas: gyvybingi, purūs, be nepageidaujamų atspalvių plaukai.

Naudojimas: Sukratykite indą ir tepkite ant švarių, rankšluosčiu nusausintų, bet dar drėgnų plaukų. Leiskite plaukams išdžiūti natūraliai arba džiovinkite plaukų džiovintuvu. Pavojingas. Ypač degus aerozolis. Slėginis indas gali sprogti, jei įkaista. Laikykite atokiau nuo šilumos, karštų paviršių, kibirkščių, atviros liepsnos ir kitų ugnies šaltinių. Nerūkykite greta. Nepurkškite ant atviros liepsnos ar jokio kito degančio ar galinčio užsidegti šaltinio. Slėginis indas: negalima pradurti ir/ar deginti, net ir po naudojimo. Laikyti atokiau nuo saulės spindulių. Laikykite ne aukštesnėje kaip 50 C/122 F temperatūroje. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje.

Ingredientai: Aqua, Isobutane, alcohol Denat, Propane, Polyquaternium-11, Oleth-20, Quaternium-52, Phenoxyethanol, Caprylyl Glycol, Butane, Linalool, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, CI 60730, CI 56059.

Atsiliepimai

Rašyti atsiliepimą

Priedai