Apie mus

ARUAL - profesionali kosmetika nuo 1949

Kompanija ARUAL gimė 1949 m. Barselonoje Ispanijoje, kai verslininkas Luisas Martínezas Clemente nusprendė pasinerti į kosmetikos pasaulio nuotykius. Kompanijos pagrindinis principas visada buvo ir tebėra iki šių dienų: produktų kokybė. „Produktų kokybė yra raktas į mūsų sėkmę ir mūsų poziciją rinkoje.“

ARUAL kompanija nuolat investuoja į inovacijas, dirba nuosavose laboratorijose, siekdami sukurti tobulus produktus iš kruopščiai atrinktų žaliavų ir patenkinti klientų lūkesčius. Produktų pakavimas įmonėje ir vidinė kokybės kontrolė užtikrina, kad produkto savybės nepakis kol pateks į Jūsų rankas. Nuo pat šeimos verslo pradžios ARUAL pagrindinis tikslas buvo patenkinti klientų poreikius.

Arual filosofija:

Tausoti aplinką

Rinkoje atsiradęs poreikis draugiškų aplinkai, ekologiškų, natūralių, ne toksiškų ir tvarių produktų; Produktų, kurie rūpinasi mūsų sveikata ir tvarumu. ARUAL kompanija stengiasi patenkinti šį poreikį, todėl nuolat dirba, siekdama sukurti sveikus ir tvarius produktus, kad gerbtume aplinką ir save.

Netestuoti su gyvūnais

Neatliekami bandymai su gyvūnais - klinikiniai tyrimai ir veiksmingumo testai atitinka Europos reglamentus, kurie griežtai draudžia bandymus su gyvūnais. Taip pat įsitikinama, kad žaliavos nėra išbandytos su gyvūnais. Žaliavos importuojamos iš šalių, kurios laikosi šių reglamentų.

Tvari kosmetika

Perdirbamos pakuotės - gaminių pakuotės yra 100% perdirbamos. Tai reiškia, kad klientai gali prisidėti prie atliekų tvarkymo.

Draugiškas aplinkai

Produktai ir gamybos metodai sukurti taip, kad būtų kuo labiau tausojama aplinka.

Natūralūs ingredientai

Kosmetikoje naudojamos aukštos kokybės natūralios veikliosios medžiagas, kurios rūpinasi Jūsų plaukais ir oda.

Įmonės rekvizitai

MB „Ramintos projektai" yra oficialus ARUAL atstovas Lietuvoje.

MB „Ramintos projektai“
Santariškių g. 75-34
08457 Vilnius, Lietuva
Įmonės kodas: 304931045
PVM kodas: LT100013219613