Dažytiems plaukams  

ARUAL UNIK COLOR CARE profesionalios plaukų priežiūros priemonės dažytiems plaukams. Liniją sudaro: šampūnas, kondicionierius ir kaukė plaukams.

Prekės
Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

 • 10,60 € Yra sandėlyje Su PVM

  1 Atsiliepimas(-ai)

  ARUAL UNIK COLOR CARE šampūnas dažytiems plaukams, kurie yra sausi, poringi ir trapūs. Naujos kartos formulėje esančios veikliosios medžiagos UVA ir UVB filtrai užtikrina apsaugą nuo saulės, vitaminas E sugrąžina 100% plaukų ryškumą, keratinas restruktūrizuoja ir stiprina plaukus. Jūsų plaukai tampa sveikesni, ryškesni, blizgantys ir šilkiniai.

  10,60 € Su PVM
  Yra sandėlyje
 • 11,30 € Yra sandėlyje Su PVM

  1 Atsiliepimas(-ai)

  ARUAL UNIK COLOR CARE kondicionierius dažytiems plaukams, kurie yra sausi, poringi ir trapūs. Naujos kartos formulėje esančios veikliosios medžiagos UVA ir UVB filtrai užtikrina apsaugą nuo saulės, vitaminas E sugrąžina 100% plaukų ryškumą, keratinas restruktūrizuoja ir stiprina plaukus. Jūsų plaukai tampa sveikesni, ryškesni, blizgantys ir šilkiniai.

  11,30 € Su PVM
  Yra sandėlyje
 • 13,80 € Yra sandėlyje Su PVM

  ARUAL UNIK COLOR CARE kaukė dažytiems plaukams, kurie yra sausi, poringi ir trapūs. Naujos kartos formulėje esančios veikliosios medžiagos UVA ir UVB filtrai užtikrina apsaugą nuo saulės, vitaminas E sugrąžina 100% plaukų ryškumą, keratinas restruktūrizuoja ir stiprina plaukus. Jūsų plaukai tampa sveikesni, ryškesni, blizgantys ir šilkiniai.

  13,80 € Su PVM
  Yra sandėlyje

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių