Privatumo politika

Privatumo politikos paskirtis

Šioje Privatumo politikoje aprašomi Jūsų asmens duomenų rinkimo, naudojimo ir perdavimo principai apsilankymo ar pirkimo iš https://www.arual.lt („Svetainė”) metu.

Renkami asmens duomenys

Apsilankymo Svetainėje metu, automatiškai renkama tam tikra informacija apie Jūsų naudojamą įrenginį, įskaitant informaciją apie interneto naršyklę, IP adresą, laiko juostą ir kai kuriuos įrenginyje įdiegtus slapukus. Naršant Svetainėje, papildomai renkama informacija apie: Jūsų peržiūrimus atskirus internetinius puslapius ar produktus; interneto svetaines ar paieškos raktažodžius, nukreipusius Jus į Svetainę; Svetainėje Jūsų atliekamus veiksmus. Šią automatiškai surinktą informaciją vadiname „Įrenginio informacija“.

Įrenginio informacija renkama naudojant šias technologijas:

  • „Slapukai” - tai duomenų failai, išsaugomi Jūsų įrenginyje ar kompiuteryje, dažniausiai turintys anoniminį unikalų identifikatorių. Daugiau informacijos apie slapukus ir kaip juos išjungti, rasite apsilankę http://www.allaboutcookies.org.
  • „Žurnalo failai” seka Svetainėje vykstančius veiksmus ir renka duomenis, įskaitant Jūsų IP adresą, naršyklės tipą, interneto paslaugų teikėją, nukreipiančius/išėjimo puslapius ir datos/laiko žymas.
  • „Žiniatinklio švyturiai“, „žymės“ ir „pikseliai“ - tai elektroniniai failai, naudojami įrašyti informaciją apie tai, kaip Jūs naršote Svetainėje.

Kai perkate arba bandote pirkti Svetainėje, iš Jūsų renkama tam tikra informacija: Jūsų vardas, pavardė, atsiskaitymo adresas, pristatymo adresas, mokėjimo informacija (įskaitant kreditinių kortelių numerius, banko sąskaitų numerius, kuponų kodus, mokėjimo būdus), el. pašo adresas ir telefono numeris. Šią informaciją vadiname „Užsakymo informacija“.

Šioje Privatumo politikoje „Asmens duomenimis“ vadinama Įrenginio informacija ir Užsakymo informacija.

Kaip naudojami asmens duomenys?

Užsakymo informacija naudojama visų Svetainėje pateiktų užsakymų vykdymui (įskaitant Jūsų mokėjimo informacijos apdorojimą, siuntimo organizavimą ir sąskaitų faktūrų ir/arba užsakymų patvirtinimų Jums pateikimą). Papildomai, Užsakymo informacija naudojama:

Susisiekti su Jumis;

Tikrinti pateiktus užsakymus dėl galimos rizikos ar sukčiavimo; ir

Pagal Jūsų pageidavimus, pateikti Jums informaciją ar reklamą, susijusią su produktais ar paslaugomis.

Įrenginio informacija naudojama tikrinimui dėl galimos rizikos ar sukčiavimo (ypač Jūsų IP adresas) ir Svetainės tobulinimui ir optimizavimui (pavyzdžiui, analizuojant, kaip klientai naršo ir kokius veiksmus atlieka Svetainėje, taip pat vertinant rinkodaros ir reklamos kampanijų sėkmę). Papildomai, Įrenginio informacija naudojama:

Teikti reklamą pagal Jūsų ankstesnius apsilankymus Svetainėje. Tai leidžia pateikti specialius pasiūlymus ir tęsti produktų ar paslaugų reklamą tiems, kurie susidomėjo produktu ar paslauga.

Perduodami asmens duomenys

Jūsų Asmens duomenis perduodame trečiosioms šalims tam, kad galėtume užtikrinti Asmens duomenų naudojimą taip, kaip aprašyta aukščiau. Pavyzdžiui, naudojame Google Analytics, kad suprastume kaip mūsų klientai naudoja Svetainę--daugiau informacijos, kaip Google naudoja Jūsų Asmens duomenis, rasite čia: https://www.google.com/intl/lt/policies/privacy/. Taip pat Google Analytics galite atsisakyti čia: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Mes galime perduoti Jūsų Asmens duomenimis, kad laikytumėmės taikomų įstatymų ir reglamentų, atsakytume į teismo šaukimą, kratos orderį ar kitą teisėtą prašymą gauti Asmens duomenis arba kitaip apsaugotume mūsų teises.

Elgesiu grindžiama reklama

Kaip aprašyta aukščiau, Jūsų Asmens duomenys naudojami tikslinės reklamos tikslais arba rinkodaros pranešimų teikimui, kurie, mūsų manymu, gali Jus sudominti. Daugiau informacijos, kaip veikia tikslinė reklama, rasite apsilankę Network Advertising Initiative’s („NAI”) edukaciniame puslapyje http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work.

Galite atsisakyti tikslinės reklamos:

Taip pat, kai kurių iš šių paslaugų galite atsisakyti apsilankę Digital Advertising Alliance’s atsisakymo puslapyje: http://optout.aboutads.info/.

Funkcija nesekti

Atkreipiame dėmesį, kad mes nekeičiame Asmens duomenų rinkimo ir naudojimo principų, net ir tada, kai Jūsų naršyklė išsiunčia užklausą „Nesekti“.

Jūsų teisės

Europos gyventojai turi teisę susipažinti su mūsų saugomais savo Asmens duomenimis ir prašyti, kad Asmens duomenys būtų ištaisyti, atnaujinti ar ištrinti. Jei norite pasinaudoti šia teise, prašome susisiekti su mumis apačioje nurodytais kontaktais.

Atkreipiame Europos gyventojų dėmesį, jog tvarkome Jūsų Asmens duomenis tam, kad galėtume įvykdyti su Jumis sudaromas sutartis (pavyzdžiui, jei Svetainėje pateikiate užsakymą) arba kitaip siekti aukščiau išvardytų teisėtų verslo interesų. Be to, atkreipiame dėmesį, kad Jūsų Asmens duomenys bus perduoti už Europos ribų, įskaitant Kanadą ir JAV.

Duomenų saugojimas

Svetainėje pateikus užsakymą, mes saugosime Užsakymo informaciją tol, kol gausime Jūsų prašymą šią informaciją ištrinti.

Pakeitimai

Ši Privatumo politika gali būti atnaujinama dėl mūsų veiklos principų pakeitimų, kitų su veikla susijusių priežasčių, taip pat įstatymų ar reglamentų pakeitimų.

Susisiekite su mumis

Jeigu norite gauti daugiau informacijos, turite klausimų arba norite pateikti skundą apie mūsų taikomus privatumo principus, prašau susisiekti su mumis el. paštu [email protected].