Slenkantiems plaukams  

ARUAL UNIK HAIR REGENERATOR profesionalios plaukų priežiūros priemonės slenkantiems, silpniems ir trapiems plaukams. Liniją sudaro: šampūnas, kondicionierius ir kaukė plaukams.

Prekės
Yra 3 prekės(-ių).

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių

 • 10,60 € Yra sandėlyje Su PVM

  ARUAL UNIK HAIR REGENERATOR šampūnas slenkantiems, silpniems ir trapiems plaukams. Veikliosios medžiagos veikia kaip plaukų augimo stimuliatorius: vitaminai stabdo plaukų slinkimą, sojų pupelės stimuliuoja ir atstato kapiliarų tankį, kviečių daigai aprūpina proteinais ir mineralais. Jūsų plaukai tampa sveikesni, stipresni ir paspartinamas jų augimas.

  10,60 € Su PVM
  Yra sandėlyje
 • 11,30 € Yra sandėlyje Su PVM

  ARUAL UNIK HAIR REGENERATOR kondicionierius slenkantiems, silpniems ir trapiems plaukams. Veikliosios medžiagos veikia kaip plaukų augimo stimuliatorius: vitaminai stabdo plaukų slinkimą, sojų pupelės stimuliuoja ir atstato kapiliarų tankį, kviečių daigai aprūpina proteinais ir mineralais. Jūsų plaukai tampa sveikesni, stipresni ir paspartinamas jų augimas.

  11,30 € Su PVM
  Yra sandėlyje
 • 13,80 € Yra sandėlyje Su PVM

  ARUAL UNIK HAIR REGENERATOR kaukė slenkantiems, silpniems ir trapiems plaukams. Veikliosios medžiagos veikia kaip plaukų augimo stimuliatorius: vitaminai stabdo plaukų slinkimą, sojų pupelės stimuliuoja ir atstato kapiliarų tankį, kviečių daigai aprūpina proteinais ir mineralais. Jūsų plaukai tampa sveikesni, stipresni ir paspartinamas jų augimas.

  13,80 € Su PVM
  Yra sandėlyje

Rodoma 1 - 3 iš 3 prekių