Delivery Terms

Prekių pristatymas Lietuvoje

Pristatymo būdasiki 19,99 Eurnuo 20,00 iki 59,99 Eurnuo 60,00 Eur
LP Express paštomatai 2,50 Eur Nemokamai Nemokamai
Omniva paštomatai 2,50 Eur Nemokamai Nemokamai
Kurjerių tarnyba* 5,00 Eur 5,00 Eur Nemokamai

* Išskyrus Kuršių neriją. Prekių pristatymo į Kuršių neriją kaina 25,00 Eur.

  • LP Express ir Omniva terminalai veikią 24 valandas per parą. Siuntos į pasirinktą terminalą pristatomos per 24 valandas** - kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Kai siunta bus pristatyta į pasirinktą siuntos terminalą, gausite SMS žinutę, kurioje bus nurodytas PIN kodas siuntai atsiimti.
  • Kurjerių tarnyba siuntinius pristato darbo dienomis nuo 8:00 iki 17:00 val. Jūsų nurodytu adresu*** per 24 valandas** – kitą darbo dieną po siuntos išsiuntimo. Prieš atvykdamas kurjeris su Jumis susisieks.

** Esant dideliam siuntų srautui, siuntų pristatymas gali vėluoti iki 5 dienų.

*** Omniva karantino metu neteikia siuntų pristatymo paslaugos fiziniams asmenims Jūsų nurodytu adresu.

Prekių pristatymas į užsienį

  • Dėl prekių pristatymo už Lietuvos Respublikos teritorijos ribų prašome Susisiekite su mumis prieš pateikdami užsakymą.

Prekių pristatymo procesas

  • Pažadame, kad Jūsų užsakymą išsiųsime sekančią darbo dieną, kai tik bus gautas mokėjimas. Jei mokėjimas buvo padarytas ne darbo dieną, užsakymą išsiųsime artimiausią darbo dieną.
  • Išsiuntę užsakymą, Jus apie tai informuosime el. paštu ir atsiųsime Jums siuntos sekimo numerį.
  • Prašome nurodyti tikslų pristatymo adresą ir telefono numerį tam skirtuose laukeliuose. Taip pat nurodykite papildomą informaciją, skirtą kurjeriui (laiptinės kodą, biuro pavadinimą ir kita). Jei nurodysite klaidingą adresą ir telefono numerį, pristatymo laikas gali pailgėti.
  • Pristatymo metu kurjeris turi teisę paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, vairuotojo pažymėjimą).

Turite klausimų? Mes pasiruošę į juos atsakyti! Susisiekite su mumis.